Produkcja

Produkcja jest naszą pasją. Jesteśmy specjalistami w przetwarzaniu różnych rodzajów polimerów bazowych.

 

MDB Poland specjalizuje się w produkcji wtryskiwanych komponentów gumowych. Posiadamy wtryskarki o mocy ściskania od 200 do 900 ton. Jesteśmy wstanie wyprodukować część od 5 do 10 000 gram.
Nasza maszyna z siłą nacisku 900 ton jest największą maszyną tego typu w Polsce. Nasze maszynya są nowe i wyposażone w najnowszą technologię. Najstarsza maszyna w naszej fabryce jest z 2015 roku.

 

Nasz nowy sprzęt pozwoli nam osiągnąć jeszcze wyższy poziom:

  • prezycji / dokładności
  • wydajne zużycia energii – ECO DRIVE
  • maksymalna wolność (Maszyny bez pręta lub 2 płyty) 
  • maksymalna automatyzacja (uniwersalne zastosowanie)

 

Do każdego zastosowania mamy najbardziej odpowiednią maszynę do produkcji komponentów w najbardziej optymalny sposób. (Maszyny poziome i pionowe należą do naszego sprzętu protofoliio).

Posiadamy również siłę naszej siostrzanej firmy EURONYL ASSEMBLING, aby oferować wspaniałe produkty, które łączą tworzywa termoplastyczne i gumę. Osągamy to na drodze overmoldingu lub montażu.

 

Posiadając obie firmy i przynależąc do dużej grupy, poprawiamy ekonomię skali i mamy dostęp do ogromnego źródła technologii. Efekt synergii na produktach, rynkach i technologii jest codziennym doświadczeniem.

 

Nasz system jakości oparty na normie ISO 9001: 2008, poszerzany o odpowiednią wiedzę praktyczną i doświadczenie, dziękujemy naszym klientom za wspieranie nas w codziennym osiąganiu wyższego poziomu. Zostaliśmy audytowani przez instytucję audytową DAS, audyty VDA 6.3 lub odpowiednie audyty klientów.
Zintegrowany system zarządzania SAP pozwala nam obsłużyć najbardziej wymagających klientów na rynku polskim i zagranicznym.
Współpracujemy z wieloma europejskimi partnerami i oferujemy im produkty wysokiej jakości.

 

Nasz system jakości oparty na ISO 9001: 2008, w tym procedury systemowe TS 16949, jest regularnie rozwijany i udoskonalany. Zintegrowany system zarządzania SAP pozwala nam obsłużyć najbardziej wymagających klientów na rynku polskim i zagranicznym.

 

Współpracujemy z wieloma europejskimi partnerami i oferujemy im wysokiej jakości zaawansowane technologicznie produkty. Zaopatrujemy branżę AGD, biurową, elektryczną, oświetleniową, medyczną, ogrodniczą, motoryzacyjną.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 mdb-poland.pl.hostingasp.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.